EXILIS™ Elite od BTL

AKO TO FUNGUJE? 

Technológia využíva bezpečný rádiofrekvenčný účinok spojený s vysokofrekvenčným ultrazvukom súčasne zameraným na pokožku aj na tukové bunky. Týmto vytvára v tuku riadenú apoptózu (zánik tukovej bunky) spolu so stimulovaním metabolickej aktivity tukových buniek, čo následne spôsobí ich zmenšovanie.

V rovnakom čase energia stimuluje a posilňuje Váš vlastný kolagén, ktorý zlepšuje laxitu kože a jej textúru. 

EXILIS™ Elite od BTL 1

PRE KOHO JE TOTO OŠETRENIE VHODNÉ?

BTL Exilis je maximálne bezpečný pre pacientov všetkých vekových kategórií, ktorí vykazujú známky starnutia, alebo požadujú zlepšenie problémových oblastí, kde cvičenia a diéty už nezaberajú. BTL Exilis ponúka možnosť aj pre tých, ktorí túžia po estetickom zlepšení bez vysokých nákladov a časovej náročnosti. 

 

KOĽKO OŠETRENÍ BUDEM POTREBOVAŤ?

Pre tvarovanie postavy sa doporučený počet pohybuje v rozmedzí 4 až 6 sedení. Procedúry sú zvyčajne plánované s odstupom 7-14 dní a pacient môže vidieť zlepšenie už po druhom ošetrení. Pre obnovenie pružnosti pleti doporučujeme 2 až 6 návštev. Ošetrenia sú zvyčajne naplánované raz týždenne a pacienti hlásia viditelné zlepšenie už po druhej návšteve. 

 

AKÉ VÝSLEDKY MÔŽEM OČAKÁVAŤ?

Výsledky sa môžu líšiť od pacienta k pacientovi v závislosti na mnohých individuálnych faktoroch. Viditeľné zlepšenie je možné spozorovať už po 2. ošetrení a môže trvať až nasledujúcich 6 mesiacov. Pre čo najlepšie výsledky sa odporúča dodržiavať inštrukcie od terapeuta a udržiavať si vyvážený prijem stravy a piť väčšie množstvo vody. 

PREDPO
EXILIS™ Elite od BTL 2EXILIS™ Elite od BTL 3

Určite odporúčam 👍 Príjemné prostredie pani doktorka veľmi milá povysvetluje zodpovie všetky otázky a hlavne profesionálny prístup si cením najviac. Keď porovnám kliniku na ktorej som bola pred tým a Kamalu... To sa nedá ani porovnať... 

Michaela Kyščíková

Facebook

SKUTOČNÍ ĽUDIA SKUTOČNÉ VÝSLEDKY 

• Ošetrenie pre telo a tvár môže byť hotové už do jednej hodiny 

• Výsledky viditeľné už po 2 procedúrach 

• Väčšina pacientov opisuje svoje pocity počas terapie ako masáž horúcimi kameňmi 

• Žiadne ihly a anestéza 

• Úplne bez rekonvalescencie s minimálnym rizikom vedľajších účinkov 

 

S pokrokmi v neinvazívnej technológii Vaše telo a tvár ošetríme ľahšie ako inokedy. Nový BTL Exilis Elite prezentuje najnovšie inovácie a riešenia zamerané na problémové oblasti pre ženy aj mužov.

BTL Exilis Elite je bezpečný a účinný prístroj s využitím rozpúšťania tukového tkaniva a stimuláciou vlastného kolagénu na dotvarovenie telových partií a omladenie Vašej pleti.

+421 911 080 999

Zavolajte nám pre viac info

Po-Pia: 9.00 - 17.00

Nedeľa: Zatvorené

© 2019 All Rights Reserved Kamala.sk. Designed by Virtuálny Asistent