EMsella = posilnenie kvality života

26. februára 2024

Aj  muži majú svaly panvového dna….

EMsella je univerzálna terapia vhodná nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Aj muži majú svaly panvového dna, ktoré významne ovplyvňujú ich fungovanie ako mužov, ich sebavedomie a celkovú kvalitu života.

Muži, ktorí trpia problémami ako časté močenie, inkontinencia, alebo hľadajú zlepšenie erektilných funkcií, nájdu v EMselle účinnú pomoc. Terapia je dokonca vhodná aj pre pacientov po operácii prostaty, kde môže výrazne prispieť k rýchlejšej rekonvalescencii a k návratu kvality života.

Svaly panvového dna sú svaly, ktoré nevidíme, neposilňujeme, takpovediac nestaráme sa o ne. Dozvieme sa o nich až keď sa prejavia dôsledky ochabnutia a oslabenia týchto svalov.

Čo je vlastne panvové dno?

Pánvové dno predstavuje komplex svalových štruktúr, ktorý slúži ako podpora orgánom umiestneným v malej panve, garantuje správne fungovanie močovej a tráviacej sústavy a napomáha sexuálnemu zdraviu.

 Hlavným a najbežnejším symptómom ochabnutých svalov je časté močenie prípadne až únik moču teda  inkontinencia.

Môžu sa tiež vyskytnúť sexuálne poruchy ako dôsledok poškodenia svalstva panvového dna.. U mužských jedincov je znakom poškodenia týchto svalov tiež porucha erektilnej funkcie. U ženskej populácie to môže mať podobu poklesu sexuálnej túžby teda libida, nepríjemnosti pri pohlavnom styku alebo komplikácií pri dosahovaní vrcholu rozkoše.

Obzvlášť u mužov je sexuálne zdravie veľmi dôležité pre ich celkovú spokojnosť a pohodu. 

 Posilnenie svalov pánvového dna a stimulácia nervov elektromagnetickými impulzami kresla Emsella je veľmi efektívnym riešením pri stredne závažných problémoch s erektilnou dysfunkciou, pri poruchách ejakulácie. Táto terapia umožňuje pacientom absolvovať rehabilitačný proces pánvového dna bez nutnosti fyzického úsilia či pocitu nepohodlia. Vzhľadom na jej efektivitu a rýchlosť je ideálnym riešením pre tých, ktorí sa usilujú o promptné výsledky.

https://www.youtube.com/watch?v=olKxJvT2uEc

To čo robí terapiu na Emselle tak výnimočnú je neinvazívnosť, teda žiadna potreba lekárskeho zákroku.

Priznajme si, že ani téma sexuálneho zdravia ani problémy s únikom moču nie sú témy, o ktorých by sme chceli len tak otvorene rozprávať a mnohí z nás majú ostych riešiť tieto diagnózy aj s lekárom. Tu je ďalšia unikátna výhoda terapie na Emselle a síce nepotrebujete, žiadne vyšetrenia ani odporúčania. Terapia je bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov. Môže len pomôcť.

Ba dokonca túto terapiu absolvujete v oblečení. Žiadne vyzliekanie. ( odporúčame jemnešie textílie, nie džínsy).

U nás nemusíte ani  do telefónu vysvetľovať Váš problém. Stačí sa úplne diskrétne objednať online cez náš rezervačný systém Rezervuj si.

Emsella však nie je len o rýchlom dosiahnutí výsledkov. Je to holistický prístup liečby, ktorého cieľom je dlhodobé zlepšenie životnej kvality pacientov. Na rozdiel od tradičných foriem rehabilitácie, ktoré môžu byť časovo náročné, fyzicky nepríjemné a vyžadujú dlhodobé záväzky, Emsella poskytuje efektívne riešenie prispôsobené potrebám súčasnej doby.

Nenechávajte na neskôr a podniknite prvý krok smerom k obnove vlastného zdravia a blaha. Zarezervujte si miesto na exkluzívnej terapii využívajúcej stoličku Emsella, ktorá je schopná efektívne riešiť problémy spojené s inkontinenciou a zlepšuje tak kvalitu vášho života. Teraz je ten správny moment investovať do seba samých a svojho zdravotného stavu. Stolička Emsella predstavuje neinvazívnu, bezpečnú a bezbolestnú metódu, ktorej aplikovanie umožňuje vrátiť sa späť k plnohodnotnému a dynamickému životu. Využite túto jedinečnú príležitosť a rezervujte si termín ešte dnes!