EMFACE Submentum rozpustí aj dvojitú bradu

12. marca 2024

Poznáte to aj vy? Niekto Vás odfotí nečakane, bez prípravy a hneď zachytí ten najhorší uhol, pri ktorom sa Vám vypučí dvojitá brada? Momentka ako vyšitá. Žiadna ďalšia fotka nie je taká dobrá a vy stojíte pred rozhodnutím či obetovať spomienku alebo sebavedomie. Už sa to stať nemusí.

Dvojitá brada

Podbradok, či dvojitá brada sa môže ukázať pri nahromadenom tuku v submentálnej oblasti, teda oblasti pod bradou, a to aj u osôb, ktoré netrpia nadváhou. Dvojitá brada sa môže objaviť aj pri ochabnutom submentálnom svalstve a taktiež pri ovísajúcej ochabnutej pokožke pod bradou.

Injekčná lipolýza teda rozpustenie dvojitej brady lipolytickým roztokom má dobrý efekt na odstránenie tuku, avšak je potrebné ďalšie spevňovanie ochabnutej pokožky a stále nám ostávajú ochabnuté svaly. Tvárová joga či tvárová gymnastika na odstránenie dvojitej brady zas pôsobí výlučne na svaly, určite nespevní pokožku ani neodstráni tuk a okrem toho je dosť časovo náročná.

EMFACE submentum teda EMFACE na dvojitú bradu

Je to strhujúca novinka. Rozšírenie aplikačných oblastí prístroja Emface tvaruje priam ohromujúce výsledky. Len 4 ošetrenia s odstupom 7 dní nám poskytne výsledky o akých sa nám ani nesnívalo. A to všetko bez bolesti, bez ihiel a bez skalpela a tým aj bez hojenia.

Anatomicky tvarovaná elektróda EMFACE submentum

EMFACE v mieste podbradku posilňuje submentálne svaly, kontinuálne pôsobiaca rádiofrekvencia spevňuje ochabnutú pokožku a tým sa podporí aj odbúranie tuku.

https://www.youtube.com/shorts/z99trkLmDXw

https://www.youtube.com/watch?v=CjxFDNgg7dE

Už za 4 týždne môžete vďaka EMFACE na dvojitú bradu mať krásne vykonturovanú sánku a to úplne bez rizika, bez bolesti.

Už žiadne nečakané momentky s vypučenou dvojitou bradou. Krásne spomienky s plným sebavedomím.

Dvojitá brada
Emface_PIC_Model-Submentum-6659_ENUS100