O nás

KEĎ VYZERÁŠ DOBRE, CÍTIŠ SA DOBRE.
KEĎ SA CÍTIŠ DOBRE, ROBÍŠ DOBRO.

To je dôvod prečo sme sa rozhodli založiť KAMALU a venujeme sa estetickej medicíne. Chceme šíriť dobro a hlavne to, aby ste k nám nechodili iba kvôli vráskam a preto, že chcete plnšie pery, ale aby ste sa u nás cítili dobre, boli ste spokojní a aby sme naplnili všetky vaše požiadavky a odchádzali ste od nás štastné! A tak šírili to DOBRO do svojho okolia.

Používame len prémiové značky výplňových materiálov

3D prehliadka priestorov

Náš tím
MUDr. Boris Babiš
Lekár telom aj dušou. Počas bez mála 20-ročnej praxe na chirurgickom oddelení liečil a vyliečil tisíce pacientov, z ktorých mnohí sú mu vďační za svoj život.

V ďalšom období svojho života sa rozhodol svoju nadštandardnú medicínsku zručnosť venovať umeniu v estetickej medicíne. Absolvoval množstvo certifikovaných školení pod vedením lídrov estetickej medicíny v európskych metropolách ako Praha, Viedeň, Mníchov, Londýn, Budapešť…

,,Manuálne zručnosti ako aj vedomosti o anatómii tela, ktoré som nadobudol v chirurgii prenášam do oblasti estetickej medicíny, hlavne v oblasti modelácie na tvári. Je to oblasť medicíny, kde nachádzam priestor pre sebarealizáciu, predstavivosť a možnosť zdokonaliť už existujúce postupy v estetickej medicíne. Svoje dlhoročné skúsenosti Vám môžem taktiež ponúknuť pri konzultácii Vášho zdravotného stavu.”
MUDr. Ľubica Babišová
Od začiatku svojej profesionálnej kariéry sa popri vnútornom lekárstve, neskôr popri chirurgii vo voľnom čase venovala estetickej medicíne. Skúsenosti a inšpiráciu naberala aj počas štúdia v USA, Francúzsku a Taliansku. Taktiež absolvovala množstvo certifikovaných školení a workshopov v oblasti estetickej medicíny na Slovensku aj v zahraničí.

„Kamala je mojím splneným snom. Vždy som chcela pomáhať ľuďom a zároveň som chcela, aby moja práca prinášala radosť, spokojnosť a šťastie. Tvoriť umenie medicínou ma nesmierne teší a napĺňa.

Ďakujem <3