Emface? Žeby vianočný zázrak?

18. októbra 2023

Vianočný zázrak, ktorý čaruje po celý rok Emface

23.12.2022 prišla ku nám stuhou previazaná mašinka 

a to Vám bola prevratná svetová novinka. 

Bol to deň pred Vianocami,  kedy sa Emface prvý krát rozblikal na našej klinike. 

Mali sme tú česť byť úplne prví, kto mohol zázrak Emface na Slovensku a v strednej Európe jednak vyskúšať a taktiež ponúkať klientom. 

Prečo je pre mňa Emface zázrak? 

Lebo Emface rieši komplexný anti-aging tváre. 

Ako? Hneď dvoma spôsobmi naraz. Jedným z dejov, ktoré prebiehajú na našej tvári sú morfologické zmeny. To znamená zmeny objemu. Objem jednak strácame lebo ubúda podkožný tukový vankúš, ktorý je príznakom mladosti hlavne v oblasti líc, ale aj na iných častiach tváre.  Strata objemu je taktiež spôsobená atrofiou svalov, svaly v oblasti tváre ochabujú, oslabujú a strácajú svoj objem. 

Ďalšia morfologická zmena nastáva na úrovni lebky.  Postupným starnutím dochádza k resorpcii kostného tkaniva. Zmenšuje sa vyklenutie lícnych kostí, zaobluje sa uhlol sánky. Mäkké tkanivá strácajú oporu.  

Druhým z dejov, kvôli ktorému  je možné odhaliť, že nám už “ lásko není 20 let” je zmena kvality kože. 

Starnutím a pôsobením UV žiarenia  dochádza k degradácii kolagénu aj elastínu. Naša koža stráca hustotu, pevnosť, pružnosť. Stáva sa tenkou, ochabnutou, bez žiaru a bez života. 

Toto všetko má za následok pokles. Pokles obočia, pokles viečok, pokles líc a vznik nosovoústnych rýh, “ syslíkov”, marionetových vrások…

Ako vie práve Emface pomôcť?

Samozrejme nebudeme si nahovárať, že Emface zastaví všetky tieto deje a my budeme navždy mladí.  Emface dokáže výrazne zmierniť prejavy, ktoré na na našej tvári zanechali neúprosne bežiace ručičky času. 

Emface posilňuje svaly. V podstate môžeme účinok Emface prirovnať ku tvárovej jóge, ktorá je ale oveľa efektívnejšia.

Svalové kontrakcie vyvolané Emface majú niekoľkonásobne vyššiu silu oproti svalovým kontrakciám vyvolaným vlastnou vôľou. Preto dochádza po svalových stimuláciách Emface nie len k zväčšeniu svalových buniek – hypertrofii, ale aj k zmnoženiu teda hyperplazii svalových buniek.  

Takýmto prirodzeným, telu vlastným spôsobom, Emface obnoví objem v oblasti líc, čo vedie ku liftingu, ochabnutých častí hornej, ale aj spodnej tretiny tváre. Vďaka Emface liftingu dôjde k zmierneniu nosovoústnej ryhy, marionetových vrások a syslíkov.  

Aký je ďalší spôsob ako Emface vymazáva známky starnutia z našej tváre?

Pôsobením rádiofrekvencie.  Ale aj rádiofrekvencia vysielaná prístrojom Emface nie je taká ako ju štandartne poznáme z pôsobenia iných prístrojov.  Emface rádiofrekvencia pôsobí kontinuálne po celú dobu terapie. To znamená, že bunky našej pokožky nie sú len tak pošteklené prúdom rádiofrekvencie. Bunky sú pôsobením Emface rádiofrekvencie kontinuálne stimulované počas celých 20 minút terapie. 

To má za následok tvorbu nie len kolagénu, ale aj elastínu. Váčšina spevňovacích kúr stimuluje hlavne kolagén, ale nie elastín, čo môže po rokoch opakovania viesť ku síce pevnej,  ale tuhej takmer až hrošej koži. Práve  vďaka elastínu nám ostáva pokožka pružná a napnutá. Práve Emface zvýši produkciu elastínu až dvojnásobne. 

Pravdou je, že na zázračný účinok si musíme počkať 8-12 týždňov. 

A táto úžasná a jedinečná kombinácia efektov je Emface. 

Prečo je Emface zázrak?

Lebo je úplne bez bolesti. Citlivejšie typy vnímajú svalovú kontrakciu ako mierne nepríjemnú, ale rozhodne sme na míle ďaleko od bolesti spôsobenej ihlou alebo laserom. 

Pre mňa je úplne fascinujúce to, že skutočne cestujeme v čase späť. Prinavraciame pokožke a tvári tie vlastnosti a kontúry, ktoré sme mali pred rokmi. Niektoré zdroje udávajú omladnutie až o 15 rokov. 

Po 10 mesiacoch používania Emface…

…a sledovania efektu u klientov musím konštatovať, že táto investícia v hodnote nového Bentley určite stála za to ( naša banka tento názor zatiaľ nezdieľa, ale verím, že aj to príde ). 

Vidíme ako naši omladení klienti žiaria spokojnosťou. 

Muži aj ženy, ktorí absolvovali kúru Emface ošetrení sa vracajú na udržiavace ošetrenie po 5-6 mesiacoch. 

Ženy sú spokojné s krásnou pleťou, ich okolie vníma, že vyzerajú lepšie, nepôsobia vyčerpane a unaveno. Pokožka akoby nabrala nový dych. Ale nikto nevie odhaliť prečo. Nevidia na nich nič do oči bijúce…nie sú napichané pery ani líca… kyselina to nebude…. mimika je plne zachovaná… botox to nebude….. 

Jedna naša klientka bola veľmi spokojná lebo jej pleť je krásne zjednotená a žiarivá takže prestala nosiť make-up. 

Ja som si u viacerých klientiek všimla efekt, ktorý ani nikde nepopisujú. Klientky s mastnou a poróznou pleťou mali po pár týždňoch krásnu zjednotenú pleť a póry boli stiahnuté. A takisto u klientiek so suchou pleťou došlo k efektu, kde pleť akoby natiahla viac vody a celkovo sa obnovila ochranná povrchová vrstva pokožky. Vysvetľujem si to to tým, že došlo ku celkovej úprave, harmónii metabolických procesov pokožky na bunkovej úrovni.

Páni po Emface vyzerajú mladšie a žiaria spokojnosťou ( nebezpečenstvo, že ich manželky budú podozrievať preto najčastejšie chodia spolu). 

Cena Emface 

Áno na slovenský trh je privysoká, ale v cene sa odráža niekoľkoročný výskum a mnohé štúdie. Získať povolenie americkej Food and Drug Agency býva veľmi náročné a vyžaduje si to veľa vedeckých výsledkov a dôkazov. Na získanie týchto dôkazov musela firma BTL investovať milióny dolárov.

V USA si balík 4 ošetrení cenia od 4 500$ do 6 000$.  

Prečo tak omladla? Lebo Emface.