Vlasová mezoterapia: Vitamínový kúpeľ pre vlasy, vďaka ktorému budú silné a husté

22. apríla 2021

Už vás nebaví neustále počítať vypadnuté a polámané vlasy? Desíte sa, že sa raz prebudíte s posledným chlpom na hlave? Zasiahnite skôr ako bude neskoro! Pomôže vám injekčná vlasová mezoterapia – procedúra zameraná na nadmerné vypadávanie vlasov a ich posilnenie. Blahodarne sérum vašu korunu krásy obohatí o potrebné vitamíny, stopové prvky, protizápalové látky a antioxidanty. 

Aj vaša korunka krásy bola kedysi hustá a lesklá, no vekom ju akosi ošklbal zub času? Vypadávanie vlasov sa pre vás stalo nočnou morou a na hlave vám zostal len riedky porast? V tom prípade sa o slovo hlási injekčná vlasová mezoterapia, ktorá sa aplikuje v podobe multivitamínového mezoséra priamo do vlasových cibuliek. Na túto procedúru sa využíva prístroj so špeciálnymi mikroihličkami – Vital injector. Mezoterapeutická pištoľ vďaka piatim ihlám vstrekne mezosérum priamo ku vlasovej cibuľke. Nemusíte sa báť, táto procedúra nie je bolestivá vďaka aplikácii spreju na znecitlivenie a lokálnemu anestetiku priamo v zmesi. Celý tento vitamínový kúpeľ pre vaše vlasy potrvá 30 až 45 minút. 

Draculova mezoterapia plazmou

Pokiaľ ste ochotní obetovať pre krásu svojich vlasov aj pár mililitrov krvi, vyskúšajte  Draculovu vlasovú mezoterapiu plazmou. V čom spočíva táto procedúra určená nie len pre milovníčky upírov? Najprv vám odoberieme krv špeciálnymi striekačkami a získame z nej koncentrát. Ten aplikujeme priamo ku vlasovým korienkom pomocou už spomínaného prístroja s názvom Vital injector. Veľkým plusom je, že na túto procedúru sa využije vaša krv a žiadne cudzorodé látky. 

Ako často opakovať túto procedúru?

Pokiaľ túžite po hustých kaderoch, mali by ste vlasovú terapiu opakovať trikrát s odstupom jedného mesiaca. Pre udržanie efektu odporúčame terapiu zopakovať raz za šesť mesiacov. Prvé výsledky uvidíte už po druhej či tretej návšteve. Nečakajte na pevné, lesklé a pružné vlasy bez vypadávania! Na vlasovú mezoterapiu sa objednajte už teraz!

Prečo vyskúšať vlasovú mezoterapiu? 

  • stimuluje vlasové bunky, vďaka čomu začnú rásť nové vlasy
  • stimuluje cirkuláciu krvi, a tým poskytuje primeranú výživu a okysličenie
  • zabrzdí vznik enzýmov, ktoré spôsobujú vypadávanie vlasov
  • výhodou je priame podanie liečivých látok až ku vlasovým korienkom 
  • multivitamínové mezosérum obsahuje celý komplex látok
  • vďaka injekčnému podaniu sa nahromadí okolo vlasových folikulov prospešná zmes, z ktorej si vlasové bunky budú brať potrebné živiny