Inkontinenčné nohavičky? To vážne?

5. septembra 2019

Pacienti sa o inkontinenčných pomôckach v podobe plienok, nohavičiek a vložiek boja hovoriť a ešte viac majú strach si vôbec priznať, že by ich mohli potrebovať. Ak vás únik moču obmedzuje pri práci, záľubách, jednoducho pri vašich bežných aktivitách je pravdepodobne čas plienky zahodiť do koša a vyskúšať prelomovú technológiu v liečbe úniku moču. 

“Našli sme metódu liečenia pacientov so stresovou inkontinenciou a hyperaktívnym mechúrom. Je to tak jednoduché, sedieť oblečený v kresle, čítať si časopis a pritom dostať plnohodnotné cvičenie pánvového dna, ako by ste vedľa seba mali trénera a to bez potenia! Mohol som pozorovať úľavu, ktorá sa mojím pacientom v rámci tejto liečby dostavila.“

V estetickej klinike Kamala, ktorá sa nachádza v centre Žiliny sa zameriavame taktiež aj na liečbu inkontinencie. Všimli sme si, že inkontinencia trápi obrovské množstvo žien po 40 roku života, žien po pôrode alebo žien, ktoré pravidelne športujú.

Sadni si a zaži úplnu rekonštrukciu svalov pánvového dna a intímneho života vďaka prístroju emsella.

Hlavné výhody terapie Emsella:

  • BEZ VYZLIEKANIA
  • BEZ OPERÁCIE
  • PRÍDEŠ, SADNEŠ A ODÍDEŠ
  • 95% ÚSPEŠNOSŤ LIEČBY

BTL EMSELLA využíva technológiu vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického poľa na stimuláciu hlbokých svalov panvového dna a obnovenie neuromuskulárnej kontroly.

Kľúčom účinku k stimulácii celého panvového dna je sústredenie elektromagnetickej energie a hĺbka prieniku.

Počas jedinej terapie BTL EMSELLA dochádza k tisícom supramaximálnym kontrakciám svalov pánvového dna, čo je extrémne dôležité v pre eleváciu pánvového dna u ikontinentných pacientov.

VĎAKA BTL EMSELLA SA MÔŽETE POKOJNE VRÁTIŤ K SVOJIM OBĽÚBENÝM AKTIVITÁM BEZ STRACHU Z ÚNIKU MOČU

Terapia Emsella v skratke:

  1. Prelomová liečba inkontinencie
  2. 95% miera spokojnosti
  3. 75% zníženie počtu hygienických pomôcok
  4. Pôsobí na celé panvové dno
  5. Terapia prebieha v bežnom oblečení