Dosť sa potím, v lete a aj v zime. Čo mám robiť?

Ľudovo povedané.

Počas letných mesiacov sa naše telo zahrieva a voda ktorá v nás je sa vyparuje rýchlejšie. Taktiež ak nosíme kabáty v zime a navštívime interiér. Pomocou botulotoxínu vieme toto vyparovanie vody zastaviť v jednej oblasti a rozložiť ho po celom tele. Vaše dlane a podpazušie zostanú suché.

Hyperhidróza – nadmerné potenie sa dá už v dnešnej dobe vyliečiť.

V estetickej klinike Kamala, ktorá sa nachádza v centre Žiliny sa zameriavame taktiež aj na liečbu hyperhidrózy. Všimli sme si, že nadmerné potenie trápi obrovské množstvo ľudí hlavne počas letných mesiacov.

Dosť sa potím, v lete a aj v zime. Čo mám robiť? 2

 

Ako funguje Botox? Botulotoxín?

Toxín sa naviaže do nervových buniek, a tým zablokuje uvoľnenie acetylcholínu – látky, ktorá je prítomná v ľudskom tele, a ktorá je potrebná na prenos nervových impulzov z nervu na sval. Pre nemožnosť uvoľniť acetylcholín, potom dochádza k uvoľneniu, resp. paralýze svalstva, čo sa využíva napríklad pri korekcii škúlenia, alebo v estetickej chirurgii.

Acetylcholín však nie je zodpovedný iba za pohyb svalstva, ale aj za stimuláciu potenia. V tomto prípade botox blokuje a znižuje potenie.

,,Aplikácia trvá asi 15 minút, účinok nastupuje do týždňa. Najčastejšie miesto aplikácie je podpazušie. Botox vydrží v priemere 8 mesiacov, u každého štvrtého pacienta pozorujeme 12 mesiacov. Pomer mužov a žien je 50:50. Cena sa pohybuje okolo 240 eur. Zvykneme mať akcie, ktoré ľudia často využívajú.“

Terapia Hyperhidróza a jej liečba v skratke:

  1. 95% miera spokojnosti
  2. Zníženie potenia o 80%
  3. Pôsobí na akúkoľvek časť tela
  4. Aplikácia prebieha rýchlo a bez bolesti

Cenník terapie Hyperhidróza

Obidve podpazušia 240,-€  
     
     
     

© 2019 All Rights Reserved Kamala.sk. Designed by Virtuálny Asistent