SmoothEye™ od Fotona

Patentovaná alternatíva nechirurgického liftingu očných viečok.

Radi by ste osviežili svoje očné okolie a obnovili mladistvý vzhľad? Jemná pokožka v oblasti očného okolia vekom stráca elasticitu. Vznikajú vačky, opuchy a drobné vrásky. 

Smooth Eye je jedinečná, revolučná, nechirurgická procedúra na odvrátenie príznakov zmien očného okolia, spôsobených vekom.

SmoothEye™ od Fotona

Ošetrenie horných alebo dolných viečok

Fotona je nechirurgické, neinvazívne ošetrenie založené na laserovej technológii, ktoré vedie k zvýšenej tvorbe kolagénu a k stimulácii fibroblastov.

€ 50

Zvoliť termín
  • Revolučné spevnenie kože a elasticity
  • Vyhladzuje vrásky, odstraňuje jemné línie
  • Upravuje solárne poškodenie kože
  • Spevňuje kožu v oblasti očí
  • Zrýchľuje hojenie kože, redukuje jazvy po akné

Ako Smooth Eye funguje?

Smooth eye využíva pokročilú, patentovanú technológiu Laseru Fotona Dynamis Pro na stimuláciu tvorby kolagénu.

Aplikáciou zabezpečíme prebudenie buniek produkujúcich kolagén - fibroblasty. 

Laser jemne aplikuje kontrolované množstvo tepla za účelom resurfacingu kože so subablatívnymi mikropulzami, ktoré zjemnia vrásky a zároveň je výsledok spevnenie a konturing očného okolia. 
PredPo
SmoothEye™ od Fotona 1SmoothEye™ od Fotona 2

Určite odporúčam 👍 Príjemné prostredie pani doktorka veľmi milá povysvetluje zodpovie všetky otázky a hlavne profesionálny prístup si cením najviac. Keď porovnám kliniku na ktorej som bola pred tým a Kamalu... To sa nedá ani porovnať... 

Michaela Kyščíková

Facebook

Ako prebieha procedúra Smooth Eye?

Táto ambulantná procedúra nezahŕňa žiadne použitie ihiel a do kože nerežeme. Po procedúre Smooth eye nie je potrebná žiadna rekonvalescencia, ojedinele sa v očnom okolí môže vyskytnúť minimálne začervenanie.

Môže byť smooth eye kombinované s inými procedúrami?

Smooth eye sa výborne kombinuje s celou radou nechirurgických procedúr. Možeme ju doplniť aplikáciou botulotoxínu na vyhladenie vrások, alebo aj aplikáciou kyseliny hyalurónovej.

Na dosiahnutie čo najlepších vyýsledkov odporúčame 3 ošetrenia s odstupom 4 týždňov. Výsledky sú zvyčajne permanentné aj keď niektorí pacienti preferujú zopakovanie procedúry raz ročne na udržanie mladistvého vzhľadu. 

 

+421 911 080 999

Zavolajte nám pre viac info

Po-Pia: 9.00 - 17.00

Nedeľa: Zatvorené

© 2019 All Rights Reserved Kamala.sk. Designed by Virtuálny Asistent