About us

WHEN YOU LOOK BETTER, YOU FEEL BETTER.

WHEN YOU FEEL GOOD, YOU DO GOOD.

That is the reason why we had decided to estabilish KAMALA, with focus on aesthetic medicine. We love to spread good among you, not only for you to come to get rid of wrinkles or to get fuller lips, but mainly for you to feel good at our space, to be satisfied and we gladly make your wishes to come true. To fulfill your requirements so you will leave cheerful and happy is our main goal! So you can spread the GOOD around you. Because to be satisfied with yourself, is the most important thing for feeling good within yourself.

We use only the most premier filling spheres:

Our team
MUDr. Boris Babiš
Lekár telom aj dušou. Počas bez mála 20-ročnej praxe na chirurgickom oddelení liečil a vyliečil tisíce pacientov, z ktorých mnohí sú mu vďační za svoj život.

V ďalšom období svojho života sa rozhodol svoju nadštandardnú medicínsku zručnosť venovať umeniu v estetickej medicíne. Absolvoval množstvo certifikovaných školení pod vedením lídrov estetickej medicíny v európskych metropolách ako Praha, Viedeň, Mníchov, Londýn, Budapešť…

,,Manuálne zručnosti ako aj vedomosti o anatómii tela, ktoré som nadobudol v chirurgii prenášam do oblasti estetickej medicíny, hlavne v oblasti modelácie na tvári. Je to oblasť medicíny, kde nachádzam priestor pre sebarealizáciu, predstavivosť a možnosť zdokonaliť už existujúce postupy v estetickej medicíne. Svoje dlhoročné skúsenosti Vám môžem taktiež ponúknuť pri konzultácii Vášho zdravotného stavu.”
MUDr. Ľubica Babišová
Od začiatku svojej profesionálnej kariéry sa popri vnútornom lekárstve, neskôr popri chirurgii vo voľnom čase venovala estetickej medicíne. Skúsenosti a inšpiráciu naberala aj počas štúdia v USA, Francúzsku a Taliansku. Taktiež absolvovala množstvo certifikovaných školení a workshopov v oblasti estetickej medicíny na Slovensku aj v zahraničí.

„Kamala je mojím splneným snom. Vždy som chcela pomáhať ľuďom a zároveň som chcela, aby moja práca prinášala radosť, spokojnosť a šťastie. Tvoriť umenie medicínou ma nesmierne teší a napĺňa.

Ďakujem <3