Elixír mladosti

4. augusta 2021

Čo do svojej pleti investuješ v mladosti, v zrelosti akoby si našla.

Mnohé klientky sa obávajú, že prekročia hranicu šarmantného udržiavania si mladosti a ocitnú sa za hranicou vkusu s obrovskou nafúknutou hlavou a úzkymi šikmými očami a pneumatikou namiesto pier. Nebojte sa dáme na Vás pozor. 

Je pravda, že rôzne trendy sú pre nás výzva, ale to neznamená, že všetko je vhodné pre všetkých. 

Elixír mladosti existuje…. dokonca ich máme k dispozícii hneď niekoľko.

Ideálny spôsob ako aj v päťdesiatke môžeme vyzerať na 35 je kontinuálna starostlivosť. Už v dvadsiatke je vhodné z času na čas absolvovať mezoterapiu mezosérom. Mezosérum je  špeciálny koktail, ktorého nosnou zložkou je kyselina hyalurónová obohatená o vitamíny, antioxidanty a bioaktívne peptidy. Pleti zabezpečia výživu, udržujú metabolizmus a obnovovanie buniek pokožky a samozrejme to najdôležitejšie…Hydratáciu. Hydratácia zohráva kľúčovú úlohu v procese starnutia.  Doslova chráni náš vlastný kolagén, zabraňuje jeho degradácii.  Mezoterapiu je najvhodnejšie absolvovať opakovane, najlepšie 3x po mesiaci, ideálne  po lete ja po zime.  

Ešte silnejší hydratačný efekt má mezoterapia kyselinou hyalurónovou, takzvaným skinboostrom, ktorá navyše pleť mierne vypne a rozžiari. Celkovo zlepší struktúru pleti. Pokožky je po pár týždňoch zamatovo krásna. 

Do tretice možno raz za čas absolvovať kúru plasmaterpie (drakuloterapie), ktorá pleť zregeneruje, zastaví pôsobenie voľných radikálov a zabráni ochabovaniu pokožky. Takisto podporuje hojenie akné, zmierňuje rozaceu a hlavne spevní pokožku.

Tieto ošetrenia sú vhodné už v skorej mladosti, práve tieto ošetrenia nám pomôžu zakonzervovať mladosť. Je to tak, je oveľa efektívnejšie, keď nedovolíme našej pleti starnúť, ako keď nás preberie obraz ochabnutej, stenčenej pokožky v zrkadle a zrazu si povieme, že ideme so sebou niečo robiť. Nie je to nemožné, ale o mnoho komplexnejšie a proces obnovy štruktúry a pevnosti pokožky  rovnako môže trvať niekoľko mesiacov až rokov. 

kamala (22)