Bez ihly a bez skalpela

2. februára 2021

Estetické ošetrenia pomocou rôznych medicínskych prístrojov sú absolútnym hitom na scéne skrášľovania. Kôli mnohým preplneným tváram šoubiznisu, sa výplne a botulotoxín dostávajú do úzadia. Konečne to všetci pochopili, že najkrajšie je to čo je zdravé. Prvenstvo majú spevňujúce, liftingové, výživujúce a stimulujúce ošetrenia, ktoré  Vás nezmenia a nespravia z Vás mačaciu ženu s obrovskými lícami, ktoré oči stláčajú do mongoloidných tvarov. Sú to práve ošetrenia, ktorých výsledkom je, že pokožka je svieža, žiarivá a pevná. Nikto nevie, že navštevujete estetickú kliniku, všetci si myslia, že ste sa práve vrátili z dovolenky a dostatok spánku a oddych Vám dodal nový dych.

V Kamale je absolútnou jednotkou Fotona 4D lifting. Ošetrenie medicínskym laserom špičkovej kvality s patentovanou technológiou. Toto ošetrenie pozostáva zo 4 krokov, ktoré v 4 rôznych dimenziách pôsobí na kvalitu a zdravie pokožky. V prvom kroku dochádza k liftingu a ku kontrakcii existujúcich kolagénových vlákien. V druhom kroku sa zameriavame na rozšírené póry, akné a tiež spevňovanie hĺbkových štruktúr, tento krok sa nazýva aj „svetelné nite“. V treťom kroku dochádza k stimulácii procesov, ktoré vedú k produkcii vlastného kolagénu, ale aj elastínu. V záverečnom 4. kroku prevádzame laserový peeling, ktorý zjemňuje pokožku a odstraňuje drobné línie a nerovnosti tónu pleti.

Ďalšie neinvazívne ošetrenie je Exilis Elite, čo je unikátna kombinácia energií ultrazvuku a rádiofrekvencie. Ešte unikátnejšie sú výsledky, kedy pri pravidelnom absolvovaní procedúry dochádza v oblasti brady a krku k odbúraniu tuku a spevneniu pokožky. V oblasti tváre sa zameriavame na spevňovanie a zjemňovanie vrások v oblasti líc, očí a čela. Exilis tiež spevňuje a odbúrava tuk v oblasti brucha, zadku, stehien, chrbta a rúk.

Veľmi obľúbeným ošetrením je Hydrafacial, ktorý čím ďalej tým viac vyhľadávajú aj muži. Je to exkluzívne luxusné kozmetické ošetrenie. Počas ošetrenia dochádza k peelingu, vyčisteniu pórov, aplikácii špeciálnych peptidových sér a záverečné napustenie pleti kyselinou hyalurónovou a antioxidantami. Sila oxidu uhličitého paradoxne zaplaví pleť kyslíkom. Karboxyterapia stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, tým vytvára liftingový efekt, zosvetľuje tmavé kruhy pod očami a zjednocuje tón pleti.