Modelácia sánky/brady

Pomocou kyseliny hyalurónovej alebo hydroxiapatitom vápenatým, ktorý aplikujeme do hlbokej časti kože (ku kosti) v oblasti brady alebo sánky dokážeme opticky zúžiť tvár a doslovne priniesť úplne nový vzhľad. Starnutím a gravitáciou Vaša tvár stráca objem a pevnosť pokožky. Vďaka doplneniu objemu Vám vrátime vaše prirodzené črty tváre. Na modeláciu brady či sánky používame tvrdšie (viac zosieťované) výplňové materiály, ktoré majú trvácnosť až 1,5 roka.   

Modelácia sánky alebo brady

1x aplikácia kyseliny hyalurónovej

  • Modelácia sánky alebo brady €250
Vybrať termín
Modelácia sánky/brady 1Modelácia sánky/brady 2

Čo je to kyselina hyalurónová?

Mladá, zdravovyzerajúca pokožka v sebe obsahuje prirodzené substancie ako kyselina hyalurónová /HA/.  Kyselina hyalurónová sa nachádza na viacerých miestach v tele, napríklad v ďasnách, dýchacích cestách, na slizniciach. Najviac jej však máme v pokožke. Od kyseliny závisí elasticita pleti, teda aj to, ako rýchlo/pomaly budeme starnúť.

 

Čo dosiahneme aplikáciou?

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej dochádza k doplneniu objemu, rozjasneniu pokožky, odstráneniu vrások v aplikovanej oblasti.

 

Ako sa aplikuje?

Kyselina hyalurónová sa aplikuje v injekčnej podobe. Na oblasť, ktorá bude ošetrovaná sa 30 minút pred samotným výkonom nanesie anestetický krém. Výplňový materiál sa aplikuje tenkou ihlou, alebo kanylou v závislosti od miesta vpichu.

Aplikácia je bezbolestná až takmer bezbolestná, bez rekonvalescencie. 

 

Doba trvania účinku

Všeobecne sú obľúbenejšie výplne značky Restylane a Juvéderm, ktoré podľa skúseností vydržia v aplikovanej oblasti od 6 mesiacov do 12 mesiacov. Čas trvania účinku je však ťažké určiť, keďže každý metabolizmus je iný.

Objednať sa na procedúru

+421 911 080 999

Zavolajte nám pre viac info

Po-Pia: 9.00 - 17.00

Nedeľa: Zatvorené

© 2019 All Rights Reserved Kamala.sk. Designed by Virtuálny Asistent