Zväčšenie pier

Kontúrovanie, hydratácia alebo objemová výplň pier kyselinou hyalurónovou

Ak túžite dodať svojim perám krajší vzhľad, zväčšiť ich objem, alebo upraviť ich tvar (napríklad v prípade vrodených nesúmerností) odporúčame aplikáciu kyseliny hyalurónovej. Jedná sa o veľmi obľubené, rýchle a neinvazívne ošetrenie. 

Zväčšenie/Kontúrovanie pier

1x aplikácia kyseliny hyalurónovej do pier

  • Luminera €190
  • Belotero € 200 
  • Juvéderm, Restylane alebo Teosyal TERAZ V AKCII ZA 200 € do konca februára €240
Termín online
Zväčšenie pier 1Zväčšenie pier 2

Čo je to kyselina hyalurónová?

Mladá, zdravovyzerajúca pokožka v sebe obsahuje prirodzené substancie ako kyselina hyalurónová /HA/.  Kyselina hyalurónová sa nachádza na viacerých miestach v tele, napríklad v ďasnách, dýchacích cestách, na slizniciach. Najviac jej však máme v pokožke. Od kyseliny závisí elasticita pleti, teda aj to, ako rýchlo/pomaly budeme starnúť.

 

Čo dosiahneme aplikáciou?

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej dochádza k doplneniu objemu, rozjasneniu pokožky, odstráneniu vrások v aplikovanej oblasti.

 

Ako sa aplikuje?

Kyselina hyalurónová sa aplikuje v injekčnej podobe. Na oblasť, ktorá bude ošetrovaná sa 30 minút pred samotným výkonom nanesie anestetický krém. Výplňový materiál sa aplikuje tenkou ihlou, alebo kanylou v závislosti od miesta vpichu.

Aplikácia je bezbolestná až takmer bezbolestná, bez rekonvalescencie. 

 

Doba trvania účinku

Všeobecne sú obľúbenejšie výplne značky Restylane a Juvéderm, ktoré podľa skúseností vydržia v aplikovanej oblasti od 6 mesiacov do 12 mesiacov. Čas trvania účinku je však ťažké určiť, keďže každý metabolizmus je iný.

Objednať sa na procedúru

+421 911 080 999

Zavolajte nám pre viac info

Po-Pia: 9.00 - 17.00

Nedeľa: Zatvorené

© 2019 All Rights Reserved Kamala.sk. Designed by Virtuálny Asistent