Regenerácia a zastavenie vypadávania vlasov

Viac o vlasovej mezoterapii
Vám povedia naši doktori
(⬇ spustite si video ⬇)

Play Video about Dr. Turoňová

Vlasová mezoterapia je procedúra určená pre nadmerné vypadávanie vlasov, pri problémoch s alopéciou, či pre oživenie vlasových korienkov. Vlasová mezoterapia je aplikovaná Vital injectorom, prístrojom so špeciálnymi mikroihličkami, ktoré zabezpečia rovnomernú a bezbolestnú aplikáciu do potrebnej hĺbky v pokožke.

  • zastavenie vypadávania vlasov
  • revitalizácia vlasových vačkov
  • obnovenie rastu vlasov

Vypadávanie vlasov sa môže objaviť v každom veku. Najčastejšie príčiny sú stres, strava s nízkym obsahom vitamínov, znížené vstrebávanie vitamínov črevom, genetická alopécia (plešatosť), stavy po pôrode a mnohé ďalšie stavy. Práve tie zastavia vypadávanie vlasov a podporia rast nových a pevných vlasov. V prípade vrodených stavov ako androgénna alopécia k úplnému vyliečeniu nedôjde, ale progresia ochorenia sa zastaví a samotná plešatosť sa oddiali. Preto ak máte v rodine genetickú predispozíciu na nadmerné vypadávanie vlasov, ideálne je začať s terapiou ešte pred tým ako začnú masívne rednúť vlasy. Mezosérum aplikujeme priamo ku vlasovým korienkov do vlasovej pokožky pomocou Vital Injectora.

Vital injektor je mezoterapeutická pištol, ktorá má 5 ultratenkých ihličiek. Pomocou Vital Injektora vieme presne nastaviť hĺbku vpichu a množstvo aplikovaného materiálu. Vďaka podtlakovému režimu je aplikácia takmer bezbolestná. Pred samotným ošetrením na pokožku nanesie anestetický sprej, ktorý znecitlivie danú oblasť, takže jednotlivé vpichy Vital injektorom vôbec necítite vďaka čomu je toto ošetrenie absolútne bezbolestné.

Toto ošetrenie spočíva v aplikácii multivitamínového mezoséra priamo do mezodermis, čo je vrstva kože, ktorá obsahuje krvné cievy a vlasové cibuľky. Mezosérum obsahuje vitamíny, stopové prvky, protizápalové látky a antioxidanty, ktoré zabránia vypadávaniu vlasov a obnovia rast nových vlasov.

Terapia sa aplikuje Vital Injectorom – mezoterapeutická pištol, ktorá má 5 ultratenkých ihličiek. Pomocou Vital Injektora vieme presne nastaviť hĺbku vpichu a množstvo aplikovaného materiálu. Vďaka podtlakovému režimu je aplikácia takmer bezbolestná. Pred samotným ošetrením na pokožku nanesieme anestetický sprej, ktorý znecitlivie danú oblasť, takže jednotlivé vpichy Vital injektorom vôbec necítite.

Pre dosiahnutie výsledného efektu sa odporúča 8 aplikácii s odstupom jedného týždňa.

Tesne po ošetrení odporúčame neumývať vlasy aspoň 24 hodín. Ideálne je toto ošetrenie kombinovať aj so sérami, tonikami alebo výživovými doplnkami pre podporu rastu vlasov.

Klientom venujeme čas a vždy sa snažíme v čo najväčšej miere naplniť ich predstavy.

Kamala estetická klinika

Ema Chrachalová

Náš školený recepčný tím  Vám pomôže s výberom termínu telefonicky

alebo nám napíšte SMS či email

Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu

Nikola Melová

Scroll to Top