Modelácia a kontúrovanie pier

zväčšenie pier, hydratácia pier, zvýraznenie pier

Viac o perách
Vám povedia naši doktori
(⬇ spustite si video ⬇)

Prehrať video

Modelácia  aplikáciou kyseliny hyalúrónovej do pier dodá Vašej tvári  žiarivú iskru príťažlivosti. Ak túžite po krajších, plnších, šťavnatejších, avšak stále prirodzených perách odporúčame aplikáciu kyseliny hyalúrónovej.

Aplikácia kyseliny hyalúrónovej do oblasti pier vyčaruje krásny, šťavnatý, mladistvý a príťažlivý obraz vašich pier. Pri opakovanej aplikácii je možné docieliť zväčšenie objemu. Naše pery sú v prirodzenom stave väčšinou veľmi jemné, mäkké tkanivo. Kyselina hyalúrónová pery spevní, úžasne hydratuje a vytvaruje. Okrem objemu dodá perám výraznejšie kontúry.

Výkon prebieha v kombinovanej  lokálnej anestézii sprejom na znecitlivenie pier a inhalačnou analgéziou rajským plynom v prípade potreby.  Úplnú bezbolestnosť môžeme dosiahnuť zubárskou injekčnou anestéziou.

Po výkone nastáva výrazný opuch pier. Je to prirodzená reakcia tela na injekčné vpichy. Opuch je najvýraznejší 2 dni, následne sa postupne resorbuje. Rovnako treba očakávať modrinky a miernu citlivosť v oblasti pier približne jeden týždeň. Dôležité je pery deň po výkone nechytať rukami, aby sme si nezaniesli infekciu. Opuch je možné zmierniť studeným obkladom, alebo doplnkami výživy s obsahom arniky lekárskej.

Konečný efekt vidíme po 2 až 3 týždňoch. Lepšiu stabilizáciu kyseliny hyalurónovej dosiahneme dostatočnou hydratáciou. Dĺžka efektu je individuálna, a to v rozmedzí od 5 do 9 mesiacov. Všetko závisí od metabolizmu daného organizmu. Vstrebávanie kyseliny hyaluronónovej sa urýchľuje intenzívnym športovaním a dynamickým životným štýlom.

Klientom venujeme čas a vždy sa snažíme v čo najväčšej miere naplniť ich predstavy.

Kamala estetická klinika

Ema Chrachalová

Náš školený recepčný tím  Vám pomôže s výberom termínu telefonicky

alebo nám napíšte SMS či email

Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu

Nikola Melová

Scroll to Top