EMFACE

bez bolesti do mladosti

neinvazívne a bezbolestné omladenie tváre

Kamala Vám ako prvá klinika v strednej Európe poskytuje možnosť pocítiť to pravé omladenie.

Viac o EMFACE
Vám povedia naši doktori
(⬇ spustite si video ⬇)

Prehrať video

Pre krásu sa NEMUSÍ trpieť. EMface je najnovší prístroj, ktorý Vás prenesie bez bolesti do mladosti. Posunie ručičky času späť a prinavráti Vám črty mladosti. Podvihne líčka, obočie, vyrysuje sánku a navyše spevní pokožku a vráti jej pružnosť. Všetko bez bolesti , bez ihiel, bez sklapela, bez botoxu, bez kyseliny hyalurónovej, bez rizika a rekovalescencie. Nechajte rozkvitnúť vašu prirodzenú krásu.

Klinické štúdie dokázali:

  • redukciu vrások,
  •  zvýšenie svalového tonusu
  •  zvýšenie svalovej hustoty
  •  lifting v oblasti líc
  • dvojnásobná produkcia elastínu
  •  zvýšenie množstva kolagénu

EmFace od BTL je unikátna prelomová kombinácia technológie  HIFES (High Intensity Focused Electrical Stimulation) a RF(rádiofrekvencie) tonizuje svaly v oblasti líc aj čela, čo vedie k zväčšeniu objemu. Emface je prirodzený lifting obočia a vyrysované kontúry v oblasti sánky.
Táto jedinečná metóda omladenia je schválená americkou Food and Drug Agency/FDA/ ako uznaný spôsob zlepšenia kvality pokožky a spevnenia svalov v  oblasti čela a líc.

Ako všetky svaly tela, aj svaly tváre nám postupom času atrofujú, t.j. slabnú a zmenšujú sa. Liečba týchto atrofických svalov poskytuje efektívny nechirurgický lifting tkanív a rejuvenizácie svalov.
Rádiofrekvencia pôsobí na tvorbu kolagénu, a čo je ešte výnimočnejšie aj elastínu. Tým zlepšuje kvalitu pokožky. Pokožka je pružná, pevná a žiarivá. Odstraňuje vrásky.

Emface , ako prvý prístroj na svete, v sebe kombinuje dve technológie v jednej elektróde nalepenej na pokožke tváre HIFES ( high intensity focused electrical stimulation a RF(radiofrequency).

Účinky rádiofrekvencie od BTL poznáme u ošetrenia prístrojom Exilis.

Kombinácia HIFES a RF lieči svaly na tvári a ich atrofiu (zmenšenie objemu), spevňuje ich a súčasne pomocourádiofrekvencie zlepšuje kvalitu kože. Vytvára kolagén a elastín.
HIFES je vlastne vysokofrekvenčná stimulácia svalových kontrakcií v mieste pôsobenia elektród a to konkrétne čelový sval (musculus frontalis), musculus zygomaticus minor, major, risorius-mimické svaly na líčkach. Ich posilnením a zväčšením ich objemu sa dosahuje prirodzený liftingový efekt na líčkach. Súčasne dochádza k podvihnutiu ústnych kútikov a obočie.

EMFACE vytvára za 20 minút 75000 elektrických impulzov, ktoré smerujú do mimických svalov.
Synchronizovaná rádiofrekvencia: EMFACE aplikuje monopolárnu rádiofrekvenciu a omladzuje pokožku.

Na čelo a na líčka sú nalepené elektródy. Pôsobenie elektród na čele a líčkach pociťuje klient ako teplo počas procedúry. Pokožka sa pôsobením rádiofrekvencie zahrieva na 40-42°C, klient pociťuje príjemné teplo.  tým sa spúšťa proces produkcie kolagénu a elastínu.

Samotná procedúra trvá 20 minút. Sú potrebné 4 – 6 sedení po 20 minút. Interval medzi jednotlivými ošetreniami na EMFACE je od 5-14 dní. Po 6 mesiacoch od  liečby sa odporúča jedno udržiavacie sedenie za pol roka.

Je určený pre všetky vekové skupiny nad 18 rokov. EMFACE je ideálny pre ľudí, ktorí vyhľadávajú neinvazívnu, nechirurgickú rejuvenizáciu tváre a lifting bez ihiel, skalpela a hlavne bez bolesti.
EMFACE nie je náhradou pre chirurgický lifting, ale ponúka možnosť ako dosiahnuť hlavne  prirodzenosť. Vačšina klientov, ktorí doteraz absolvovali estetické procedúry aj chirurgický lifting často strácajú prirodzenú mimiku a  výraz tváre.

Emface je schválený prístroj FDA. Ide o bezpečný a účinný spôsob rejuvenizácie na tvári v liečených oblastiach spojený so zlepšením kvality kože, vedie k jej spevneniu. Vytvára kolagén, elastín v koži, zvyšuje tonus mimických svalov, čo vedie k liftingu bez ihiel a skalpela.
Oblasť čela: Emface podvihne obočie alebo inak povedané výsledkom je brow lift, zjemní vrásky na čele, zlepší kvalitu kože tým že zvýši množstvo kolagénových a elastínových vlákien.
Oblasť líčok a sánky: prístroj Emface pôsobí na musculus zygomaticus major, minor a musculus risorius čo vedie k liftingu v oblasti líčok a k zvýrazneniu kontúry sánky K liftingu dochádza aj v oblasti tzv. “syslíkov” čo je veľmi častý stav, ktorý klientky požadujú vyriešiť.

 

Klientom venujeme čas a vždy sa snažíme v čo najväčšej miere naplniť ich predstavy.

Kamala estetická klinika

Nikola Melová

Náš školený recepčný tím  Vám pomôže s výberom termínu telefonicky

alebo nám napíšte SMS či email

Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu

Ema Chrachalová

Návrat hore