Chemický peeling

Dochádza k odlúčeniu odumretých povrchových buniek kože a tým k odstráneniu jazvičiek napr. po akné, vyhladeniu jemných vrások a línii, zjednoteniu tónu pokožky, odstráneniu stareckých škvŕn a k spevneniu pokožky. 

Chemický peeling

1x ošetrenie podľa potreby

od €35

Vybrať termín
  • Vnútorné vyčistenie povrchu pokožky
  • Ozdravenie jazvičiek po akné
  • Zjednotenie tónu pokožky
  • Odstránenie stareckých škvŕn
  • Vyhladenie jemných vrások

Aké sú hlavné výhody chemického peelingu?

Pôsobením rôznych druhov kyselín (glykolovej, salycilovej, mliečnej, mandľovej,…) dochádza k odlúčeniu odumretých povrchových buniek kože a tým k odstráneniu jazvičiek napr. po akné, vyhladeniu jemných vrások a línii, zjednoteniu tónu pokožky, odstráneniu stareckých škvŕn a k spevneniu pokožky.

Dochádza k celkovej obnove pokožky a zlepšeniu kvality kože. Jednoducho Vaša pokožka bude priam žiariť.

Chemický peeling 1Chemický peeling 2

Dnes som navštívila túto kliniku a som veľmi spokojná, veľmi milá pani doktorka, skvelý prístup, všetko ako má byť. Ďakujem a teším sa na ďalšiu návštevu. 👍

Kristína Melová

Facebook

Čo je chemický peeling?

Tento druh ošetrenia nie je vo svete krásy žiadnou novinkou, práve naopak, blahodarné účinky sú využívané už tisícky rokov. Áno čítate správne- už Kleopatra sa kúpala v mlieku, aby jej pokožka bola jemná a hydratovaná, za čo vďačila práve kyseline mliečnej, ktorá sa v mlieku prirodzene nachádza.

Pre koho je určený?

Peeling je určený pre všetky vekové kategórie. Podľa typu pokožky, citlivosti a problému ( akné, jazvy, pigmentácie, ochabnutosť pokožky) určíme silu a konkrétny typ peelingu, ktorý budeme aplikovať.

+421 911 080 999

Zavolajte nám pre viac info

Po-Pia: 9.00 - 17.00

Nedeľa: Zatvorené

© 2019 All Rights Reserved Kamala.sk. Designed by Virtuálny Asistent