fbpx

Terapia mezoniťami

Terapia mezoniťami je najmodernejšou metódou s mezoterapeutickým efektom naovisnutú kožu. Mezonite sú plne vstrebateľné vlákna. Metóda je miniinvazívna, s veľmi dobrým výsledkom. Stimuláciou novotvorby vlastného kolagénu docielime krásne spevnenie kože. Zlepšením krvnej cirkulácie dosiahneme celkové zlepšenie kvality kože.

Viac o terapii mezoniťami

Ako to funguje?

Metóda v sebe zahrnuje aplikáciu plne vstrebateľných nití pomocou ihly to tkaniva kože. Uvedené PDO/ polydioxanové/ vlákna alebo mezonite sa počas 8-10 mesiacov kompletne resorbujú. Sprievodným javom je tvorba kolagénu a kolagénovej siete popri aplikovaných vláknach, čo vedie k vypnutiu tkaniva. Efekt pretrváva až dva roky. 

Miesta aplikácie

Miesta aplikácie: vrásky medzi obočím, okolo očí, úst- fajčiarske vrásky okolo úst, nazolabiálne ryhy, vrásky na čele, lifting tváre, obnovenie kontúr tváre, vrásky na krku, v oblasti dekoltu, strie okolo pupka, zpevnenie a tvarovanie prsníkov, stehien, zadok, dojitá brada.

Pred a po zákroku

30 minút pred samotným výkonom sa na kožu nanesie anestetický krém, čím sa ošetrovaná oblasť stane necitlivou s následnou dobrou toleranciou procedúry.
Po výkone je potrebné na ošetrenú oblasť nenanášať make up, krémy. Po výkone môžu byť prítomné modriny, opuchy. Doporučujeme na uvedené miesta aplikovať Lioton gél na urýchlenie vstrebanie modrín a opuchov. 

 

Hlavná úloha

  • Ochabnutá tvár a pokožka 90% 90%
  • Prevencia proti ochabnutiu 90% 90%
  • Vrásky, dekolt, krk 90% 90%

Cenník

Vaša krása je našou vizitkou

V prípade voľného termínu sú možné rezervácie aj v daný deň

+421 911 080 999

info@kamala.sk

Dolný val 1523/5, Žilina, 01001 Slovensko