Terapia mezoniťami

Terapia mezoniťami je najmodernejšou metódou s mezoterapeutickým efektom naovisnutú kožu. Mezonite sú plne vstrebateľné vlákna.Metóda je miniinvazívna, s veľmi dobrým výsledkom. Stimuláciou novotvorby vlastného kolagénu docielime krásne spevnenie kože. Zlepšením krvnej cirkulácie dosiahneme celkové zlepšenie kvality kože.

Terapia mezoniťami

Metóda v sebe zahrnuje aplikáciu plne vstrebateľných nití pomocou ihly to tkaniva kože. Uvedené PDO/ polydioxanové/ vlákna alebo mezonite sa počas 8-10 mesiacov kompletne resorbujú.Sprievodným javom je tvorba kolagénu a kolagénovej siete popri aplikovaných vláknach, čo vedie k vypnutiu tkaniva. Efekt pretrváva až dva roky. 

Miesta aplikácie: vrásky medzi obočím, okolo očí, úst- fajčiarske vrásky okolo úst, nazolabiálne ryhy, vrásky na čele, lifting tváre, obnovenie kontúr tváre, vrásky na krku, v oblasti dekoltu, strie okolo pupka, zpevnenie a tvarovanie prsníkov, stehien, zadok, dojitá brada.

30 minút pred samotným výkonom sa na kožu nanesie anestetický krém, čím sa ošetrovaná oblasť stane necitlivou s následnou dobrou toleranciou procedúry.
Po výkone je potrebné na ošetrenú oblasť nenanášať make up, krémy. Po výkone môžu byť prítomné modriny, opuchy. Doporučujeme na uvedené miesta aplikovať Lioton gél na urýchlenie vstrebanie modrín a opuchov.


Zatvoriť

Cenník

Čelood 150 €
Okolie očíod 72 €
Okolie ústod 72 €
Bradaod 172 €
Lícaod 242 €
Celá tvár /čelo, okolie očí, úst, líca/od 342 €
Ovisnutá bradaod 220 €
Vrásky na krkuod 220 €
Krk+ bradaod 372 €
Tvár+krkod 672 €
Dekoltod 242 €
Zatvoriť

Objednať

Zatvoriť